Zakládám čajovnu Prostějov

Dobrý den milovníci čajů a dýmek. Potřeboval bych poradit co a jak do založení čajovny. Pokud by se našel někdo kdo o tom má skušenosti nebo zná někoho kdo čajovnu v blizké době zakládal, prosím ať mi dá vědět. 

Chtěl jsem do toho jít s dobrým kamarádem, který má plnou hlavu nápadu. Oba víme o čajích a dýmkách hodně, takže nebude problém se v tom ještě více zdokonalit. Čajovnu zakládáme z důvodů realizace něčeho, z čeho budou mít naši zákazníci velkou radost a aby se k nám rádi vraceli. Nechceme za tom trhnout balík, chceme jen, aby nás čajovna uživila. Je to jen z důvodu, že nás příprava dýmek a čaje velice baví a spoustu lidí pro které jsem to dělal, říkala ať se tím živím. Tohle byl primární důvod pro zakládáme.

Lokalitu máme  dokonce i prostory, jen nevíme jestli jsme na něco nezapoměli. Téma také sdělovat nebudu dokud to nebudeme mít patentované, bojíme se, že nám to někdo ukradne. Prosím napiště jestli něco víte, jak založit čajovnu nebo co k tomu potřebujeme vědět. Pro nejlepší komentáře se určitě odměna najde, jako třeba dýmky a čaje zdarma.