Zelený čaj

Tanie strony www Radom

Czasem stanowi właściwie, iż pomimo hektolitrów wylanego potu czy wyrzeczeń, upragnionych rezultatów treningu nie ma, a waga ani drgnie. Oraz co potem?

Options For Straightforward Products In car

vel quando se trata do blackberry por ele ser um dispositivo complicado. It does not burn a whole in your pocket and you can be proud to own them without hesitation. Usually, high amounts of friction are applied when the shoes rub against the skin on the heel. To save money on advertisement, you may include your contact details such as name, contact number either mobile phone or landline phone.

Lu Ni, Yixing překlad

Dnes se nebudu tolik vykecávat ale doufám že další překlad oceníte...

Duan Ni, YiXing, Překlad

Takže tu máme další ze škály YiXing rud a to tentokráte Duan Ni- žlutou hlínu.

Zhu- Ni hlína- Yixing (překlad)

 

 Již ze začátku chci uvést že se jedná pouze o překlad (a to můj první o čaji) středoškolského studenta který to dělá pouze pro pomoc těm co anglicky neumějí nebo umějí méně než já, dále se omlouvám za gramatické chyby popřípadě za sloh 

není

2013 Shincha Saemidori Kirishima

Ahoj!

Po nějaké době jsem se rozhodl zas něco napsat, takže pokud chcete riskovat, že následujících 10 minut čtení strávíte nad mými zápisy a nic si z toho neodnesete, klidně pokračujte. Pokud ne, tak to radši rychle přeskočte :-)

Výroba vlastního chasenu

Objevila jsem fotodokumentaci výroby chasenu.

Kdo bude mít zájem může si celý proces prohlédnout zde:

Soutěžíme o dračí studnu čas na čaj

Soutěžíme o papírovou tašku vzlášť dobře vyvedenou, ve které je krabice opět skvělého designu, v níž se skrývají 4 karbičky, zde o designu už snad ani nemusím nic říkat, 2 sorty kvalitní Dračí studny. No zkrátka soutěžíte o 4 balíky zeleného čaje. Soutěžní otázka zní: Kolik druhů Dračí studny máme v našem e-shopu.A tady malá nápověda:

Syndikovat obsah