Bílý čaj

Options For Rapid Products In car

As Amanda tells it "many times" we found that the weight room was closed to everyone except for the football or wrestling teams. The reason is that the replicas are usually made with designs inspired by the designer sunglasses. s the emotions that are attached with the gift which matters, but not the price tag. It's also packed with ceramic and tourmaline for a healthier hair.

Shou Mee - starobylé obočí

Malá čajová recenze pro začínající čajomily/čajomilkyně

Tento čaj pochází z číny, z provincie Fu-ťien. Jedná se o oblast v jižní Číně, která se rozkládá přímo naproti ostrovu Taiwan.

Degustace Bai Hao Yin Zhen

No, dokonce sem se i dostal k tomu, napsat článek o něčem jinym než o DJ. Nedávno jsem si v Teanetu koupil Bai Hao Yin Zhen, abych si trochu rozšířil chuťové spektrum v bílých čajích, protože jsem zatím ochutnal z bílých jen Pai Mu Tan. Nuže...

Bai Hao Yin Zhen jaro 09, cena 130,-/50g, Teanet

Pai mu tan - Bílá pivoňka

Jedná se o můj nejoblíbenější čaj. Piji ho nejdéle ze všech čajů, přibližně 5 let. Za tuto dobu jsem ho připravoval i ochutnával připravený od jiných osob nespočetněkrát, a proto si myslím, že k němu mám co říct. V následujících řádkách a fotografiích vás seznámím s přípravou, kterou podle mě dosahuji nejlepší Bílé pivoňky.

Čajová abeceda od A - E

Pojem čaj je natolik obecný, že si pod ním můžeme představit jak čajový obřad, tak rum v čaji. Pojďme se podívat na pár základních pojmů spojovaných k čaji tak, jak nám je uživatel Matousz připravil.

Bílý čaj

Bílý čaj, po dlouhé staletí považován za čaj císařů, je vysoce hodnotný, nefermentovaný, lehce oxidovaný a nejpřirozenější čaj. Jeho výroba se od jiných čajů velmi liší. Vyrábí se z mladých čajových lístků nebo pupenů. Mladé lístky mají na povrchu jemné bělavé chloupky, díky kterým dostal svůj název.

Syndikovat obsah