Plakátek e-čajovny

Dohrabal jsem se k další užitečné činnosti a tou je plakátek e-čajovny do čajoven :-) A potřebuji vaši konzultaci. Mým záměrem je jednoduchost, přehlednost a přiměřená informativnost.

 Snažil jsem se to všechno spláchnout na malý kousek papíru. Prosím o všechny užitečné komentáře. Jestli to projde, tak zpiplu červenou variantu a dovezu na sraz ;)

 Díky  

 

 

O autorovi

Tomáš Peroutka, administrátor informační portálu čajové kultury. Student Ekonomické fakulty na VŠB-TU v Ostravě.

plakát ujde, je lepší

plakát ujde,

je lepší než ty dva minulé, myslím, že splňuje veškeré výše zmíněné požadavky. Možná ještě trošičku výraznější rámeček a je "vymalováno". (-;

good job kaderas.

Obrázek uživatele Cchajownik

Vrchní polovina se mi

Vrchní polovina se mi líbí, spodek mi přijde moc strohý vůči vrchu... možná bych ten zelený ovál orámoval podobně jako je logo... toť můj názor ;)

Obrázek uživatele jahodovy_pan

dovolim si par

dovolim si par myslenek:-)
-v jednoduchoszi je sila..a ta myslim ze v tomto pripade je;-)
-co se tyka ramecku tak bych s nimi pracoval opatrne..nekdy dokazou dost zmarit vysledek;-)
-zarovnani zeleneho obdelniku s textem by melo byt bud vyse od spodniho okraje..a nebo az na spodek letacku(na spad)..kdyz tam bude malinka mezirka jako je ted nebude to moc dobre vypadat;-)
-no nevim presny format ale typoval bych to na velikost vizitky 9x5 cm a v tom pripade je text ve spodni casti dosti malinky..a pro nekoho spatne citelny;-)
-pokud ma tento letacek, vizitka ci plakatek pritahnou navstevniky na e-cajovnu mel by byt trosku zajimavejsi..a pritazlivejsi;-)
-mozna bych misti vyctu temat ve spodni casti pouzil jeden peclive promysleny a zajimavy slogan(coz muze byt namet na to kdo vymysli nejlepsi a nejvystiznejsi slogan pro e-cajovnu;-)

Obrázek uživatele Jarmila

Přijde mi to dobré. Pokud

Přijde mi to dobré.
Pokud bude konečný formát menší než A5, skutečně hrozí nečitelnost textu dole.

Obrázek uživatele Tomáš Peroutka

Děkuju za poznatky,

Děkuju za poznatky, formát by měl být +- A5
Slogan čajovna má - "Lepší tři dny bez jídla, než jeden den bez čaje" ale bojím se přeplácanosti, tak nevím.

Obrázek uživatele Jarmila

Pravdu díš. Na letáček

Pravdu díš. Na letáček slogan nedávej, bylo by to moc.

Obrázek uživatele PP

A5 na ležato? Ten nápad s

A5 na ležato? Ten nápad s vizitkou se mi hodně líbil. Jinak to vypadá opavdu hezky. Jen si to nedovedu představut na té A5.

Obrázek uživatele gimel

Já bych tam třeba ten

Já bych tam třeba ten spodní rámeček vůbec nedával a dal tam raději jen ten slogan a před název E-ČAJOVNA bych dal malím www a .NET bych dal taky malím aby se tam objevila jen internetová adresa a zároveň vynikl název portálu tedy ve výsledku takto www.E-ČAJOVNA.net pod to slogan a v levo tak jak je teď nechat logo. Myslím si že informace v rámečku jsou zcela zbytečné neb pokud tam nebudou tak leták vyvolává větší zvědavost a zároveň splňuje lépe požadavek na jednoduchost a "výrazovou čistotu".

Obrázek uživatele fildoska

super napad, pokud nekoho

super napad, pokud nekoho zajima muj skromny nazor tak bych tu dolni cast nedaval do toho zeleneho ramecku, ale zvolil bych ciste bily podklad jako nahore...bylo by to takove "cistsi"