Dr. Maršík

Obrázek:
Logo
Město:
Brno
Ulice:
Kolaříkova 1
PSČ:
621 00

Čaje z celého světa za cenu, která vám vyrazí dech!

Historie naší firmy se začíná psát v roce 1991, kdy byl založen velkoobchod s čajem MVDr. Prokop Maršík, který si dal za cíl zavést do obchodů v České republice nové, do té doby zcela neznámé druhy a značky čajů z cizích zemí. Postupně se naše činnost rozvíjela a dnes zásobujeme čaji velkou řadu obchodů zejména na území  Moravy, Slezska a částečně i Čech. Skladem máme více než tisíc druhů čajů, čokolád, káv a dalších produktů.

 

Abychom však mohli uspokojit i konečné spotřebitele, kteří nemohou koupit svůj oblíbený čaj v maloobchodní síti v blízkém okolí, rozhodli jsme se nabízet čaje a další produkty nejen prostřednictvím obchodních zástupců, ale i v našem e-shopu. Námi nabízené produkty zakoupíte za nejlepší ceny.

 

Jsme jedníčkou na trhu! A o tom svědčí i mnohá udělená osvědčení a hodnocení na portálech Heureka.cz, Zboží.cz a další. V roce 2014 jsme získali i certifikát „Poctivý český podnikatel 2014“ udělovaný Českou asociací podnikatelů.

 

Velkoobchodní spolupráce

Budujete či vlastníte obchod a hledáte spolehlivého dodavatele čajů, čokolád, kávy, cukrovinek, zavařovacích prostředků a další produktů z našeho sortimentu? Ano? Tak nás neváhejte kontaktovat a my vám rádi zašleme katalog. Pokud je váš obchod na území Moravy a Slezska, lze také sjednat schůzku s naším obchodním zástupcem. 

 

Velkoobchodní objednávky můžete tvoři v našem e-shopu po registraci, telefonicky nebo pomocí obchodního zástupce.