DobréČaje

Město:
Stříbro
Ulice:
Mírová 1386
PSČ:
349 01
Obrázek uživatele nepu

Byl otevřen e-shop

Byl otevřen e-shop dobrých čajů na adrese http://www.e-prodavac.cz/jiaogulan.

Obrázek uživatele nepu

Vše kolem názvů a

Vše kolem názvů a kvality Jiaogulanu naleznete na nově přidaných stránkách. Posílena je i fotogalerie rostliny.

názvy - http://www.jiaogulan.cz/nazvy.htm
kvalita - http://www.jiaogulan.cz/kvalita.htm
fotogalerie - http://www.jiaogulan.cz/fotogalerie.htm

Obrázek uživatele Járes

To je fajn. Díval jsem se.

To je fajn. Díval jsem se. Ale jak mám objednávat, když se ani nedozvím, kdy byl čaj sklizen? Pro mně a myslím, že i pro ostatní je to fakt důležité! Nebo jsem se přehlédl?

Obrázek uživatele nepu

Sklizeno na prelomu cervna

Sklizeno na prelomu cervna a cervence. Dovazime nekolikrat rocne. Je tedy zbytecne stale dokola uvadet, ze je cerstve zbozi skladem. Uvadime na balenich spotrebu do jednoho roku s ohledem na to, ze jde o bylinu nikoliv caj. Vyrobce garantuje trvanlivost delsi.

Obrázek uživatele Járes

Děkuji za odpověď.

Děkuji za odpověď. Myslel jsem časy sběrů čaje, ale i tak mi Vaše reakce postačuje. Když si budu něco objednávat (a už jsem o tom opravdu uvažoval), budu kontaktovat přímo Vás a zeptám se přímo na podrobnosti čaje, který mám v úmyslu zakoupit. Příjemné odpoledne a díky.

Obrázek uživatele nepu

K dispozici jsou čerstvé

K dispozici jsou čerstvé vietnamské oolongy naší oblíbené značky Haiyih (sklizeno 16.7.2009).
Haiyih superior
http://e-prodavac.cz/jiaogulan/1020-haiyih-superior-50g.html
Haiyih premium
http://e-prodavac.cz/jiaogulan/1021-haiyih-premium-50g.html
Haiyih extra
http://e-prodavac.cz/jiaogulan/1246-haiyih-extra-50g.html

Obrázek uživatele Jirka

Chtěl bych se podívat

Chtěl bych se podívat aspoň na nějaké bližší info k těm oolongům, ale uvedené odkazy mi nefungují. Dají se informace nalézt i jinde?

Obrázek uživatele nepu

Ted jsem funkcnost proveril

Ted jsem funkcnost proveril i z techto stranek a funguje to, pokud vam ne, prekopirujte cele odkazy do vaseho prohlizece,
vse je na:
http://e-prodavac.cz/jiaogulan/

Obrázek uživatele Jirka

Problém není v odkazu,

Problém není v odkazu, ale v tom, že mi ten web prostě nejede. Třeba dobrecaje.cz jedou v pohodě, ale tohle fakt ne... Bližší informace už jsem našel tam :-)

Obrázek uživatele Jirka

Tak problém už je

Tak problém už je vyřešen - web mi nejde jen při přístupu na net přes mého poskytovatele připojení :-D Stačí se ale připojit do školní VPN sítě a jede jako po másle ;-)

Obrázek uživatele nepu

Důležitá změna, od ledna

Důležitá změna, od ledna 2010 obchod na adrese http://www.jiaogulan.cz/shop. U všech thajských čajů (http://www.jiaogulan.cz/shop/?p=productsList&iCategory=75&sName=THAJSKE-...) doplněny podrobné informace.

Obrázek uživatele nepu

18.ledna 2011 - Degustace

18.ledna 2011 - Degustace thajských čajů a bylin, Čajová škola na Kampě, v podkroví divadla KAMPA (Nosticova 2a, 110 00 Praha 1 - Malá Strana), 18:00 hodin. Některé thajské čaje THAI TEA SUWIRUN jsou unikátním prostředkem pro relaxaci, posílení a regeneraci organismu. Thajská „bylina nesmrtelnosti" Jiaogulan (Gynostema pětilistá) je řazena mezi tzv. adaptogeny (harmonizéry, antistresory), tj. rostliny které umí příznivě ovlivňovat „fungování celého lidského organismu". Thajské čaje a byliny se připravují velmi jednoduše a jsou určeny pro každého. Ukáži vám „jak na to" a prozradím řadu zajímavostí. Vše o čem bude hovořeno ochutnáte. Degustační pořádek ke stažení ve formátu .pdf, .doc.
POZOR kapacita čajové školy je omezena! Místo je nutno předem rezervovat u organizátora akce (cajomir@cajomir.cz, Jaromír Horák, tel. 724 301 207 nebo u mě 732 140 323). Každý účastník obdrží malý čajový dárek...

Objednával jsem dvakrát a

Objednával jsem dvakrát a pokaždé k plné spokojenosti. Perfektní domluva. Doporučuji.

Obrázek uživatele nepu

6.března 2012 (úterý),

6.března 2012 (úterý), Degustace čajů a bylin (aneb "Zajímavé čaje jižní Číny") - M-Klub Plzeň (Macháčkova 28, Plzeň-Skvrňany, web), 18:30 hodin, 16. volné pokračování čajových degustací v rámci rozsáhlé řady pořadů o čaji a bylinách, tentokrát se budeme věnovat zajímavým jihočínským čajům (ochutnáme čaje zelené, červené a "Dark Tea", na přání z minula bude - závěrem a společnými silami - vařena "masala" :-), třešinkou na pomyslném čajovém dortu bude speciální příprava praženého jün-nanského čaje...
(http://www.jiaogulan.cz/shop/?p=p_103&sName=Kalendar-akci)

Obrázek uživatele nepu

11.dubna 2012 (středa) -

11.dubna 2012 (středa) - Degustace čerstvých thajských čajů a bylin, Čajová škola na Kampě, v podkroví divadla KAMPA (Nosticova 2a, 110 00 Praha 1 - Malá Strana), 18:30 hodin.
POZOR kapacita čajové školy je omezena! Místo je nutno předem rezervovat u organizátora akce (cajomir@cajomir.cz, Jaromír Horák, tel. 724 301 207 nebo u mě 732 140 323). Každý účastník obdrží malý čajový dárek... Více na http://www.jiaogulan.cz/shop/

Obrázek uživatele nepu

12.července 2012

12.července 2012 (čtvrtek), Degustace čajů, Zajímavé čaje jižní Číny, 15:30 hod., obchod Dobrá myšlenka - Karlovy Vary, Jugoslávská 14 (kousek od autobusového nádraží)
další akce viz Kalendář akcí
http://www.jiaogulan.cz/shop/?p=p_103&sName=Kalendar-akci

Obrázek uživatele nepu

... pořád se něco děje

dost často Plzeň, jak

dost často Plzeň, jak vidno, určitě se stavím (o=´

Obrázek uživatele nepu

... i letos se toho hodně