Dobrá čajovna U Černé věže

Javascript is required to view this map.
Ulice:
Hroznová 16
Město:
České Budějovice
PSČ:
370 01

Příjemná Dobrá čajovna téměř v samém centru města, nyní rozšířená o orientální salonek s možností kouření vodních dýmek. V létě se i otevírá venkovní terasa. Příjemná obsluha, velmi dobrý čaj, který rozhodně stojí za ochutnání :-).

Otevírací doba: pondělí do soboty od 13:00 - 22:00 a neděle od 15:00 - 22:00

Tel:
386350594
Prumer
(6 votes)

moc fajn čajovna!oáza

moc fajn čajovna!oáza klidu v Budějovicích!Výběr čajů je myslím velmi uspokojivý-vybere si každý,obsluha příjemná a hlavně ví,co dělá!:)Orientální salónek je parádní!Návštěva tohoto místa je pro mě dycky zážitek!:)

Dřív to byla super

Dřív to byla super čajovna, obsluha se chovala skvěle a mile, ale teď na konci roku 2014 jsem tam zažila asi nejhorší posezení všech dob. Obsluhující absolutně nevstřícní, rádoby vtipy na konto "vodnice" místo "vodní dýmka", aniž by se jim ale sami zasmáli, takže spíš jasná provokace a urážení zákazníka. Kuskus nejhorší, co jsem kdy jedla. Kam se hrabou na borce v Dobrý čajovně v Plzni, kde vaří výborně. Na dotaz, jestli mi obsluhující může přinést další nápoj, mi odpověděl: "Ne." Až asi po dvou krocích směrem ode mě dodal, že už došel - zády ke mně, nesrozumitelným mumláním. To, že na stole nám celou dobu nechávali všechno špinavé nádobí, je už asi jenom malý nedostatek. A že VODNÍ DÝMKU jen tak beze slova postavil za nás, aniž by nám řekl "tady máte", to je asi taky běžný. Sem už nejspíš nezavítám z principu, v ČB jsou i další čajovny, kde se obsluha umí chovat a člověk jí rád dá vysoký dýško. Tady je to jedna velká ostuda, pokud jsem teda nenarazila na ty nejhorší obsluhující, co tam mají.

Obrázek uživatele Wrána

Ok, věřim tomu, že tenhle

Ok, věřim tomu, že tenhle koment nenapsal spambot :-D

Obrázek uživatele maree

Přijďte zase :-) DČ v ČB

Přijďte zase :-)
DČ v ČB měla personální nouzi a tak tam bylo na zkoušku několik brigádníků, kterým čajovnová kultura nejspíš moc neříká, brali to jako jakoukoli jinou brigádu v hospodě atd. To je věc, která se může stát prostě každému podniku. Myslím, že jste tedy opravdu natrefila v nejhorší čas na špatnýho člověka... jinak je to opravdu skvělá čajovna, hlavně vedoucí je úžasnej člověk a čajmen. Zapovídejte se s ním někdy... :-) Jsem si jistá, že budete příště zase velmi spokojená ;-)