Čajový polštář *aktualizováno

Pokud by měl někdo další zájem o takovýto, popřípadě podobný anebo trochu jiný zhlavec, získal jsem podrobnější informace o cenách, velikostech, atd. Předně třeba říci, že každý kus je a bude originál, neb je to domácí patchworková výroba.

Pokud budeme uvažovat, že bude polštář z přední strany identický s tím, co je na fotografiích a ze zadní strany bude jednobarevná černá (zelená, bílá..) látka, ceny budou následující: 

Velikost

Výplň

Cena

35x35
NE
 300,-
 35x35 ANO
350,-

40x40

NE

350,-

40x40

ANO

450,-

50x50

NE

400,-

 50x50  ANO 500,-

Upřednostněno je zasílání polštářů bez výplně, neboť poštovné je v tomto případě levnější. Výplně je možno zakoupit v kterémkoliv obchodě s látky, popřípadě Ikea a pod.

Teď to hlavní. Materiály, prvky a podobné se může lišit podle individuální domluvy. Jestliže by chtěl někdo na zadní stranu jiný motiv, tak se může cena zvednout, popřípadě snížit - ceny jsou uvedeny pro případ, kdy je na zadní straně černá jednobarevná látka. To však nechám na vaší fantazii a na domluvě.

Ještě přikládám do galerie tři další druhy látek, které lze zvolit do lemování polštáře. Na mém polštáři je ten černý se zelenými lístky.

Objednávky, informace, vlastní návrhy, či doplňující informace směřujte na e-mail:  jper@centrum.cz. 

O autorovi

Tomáš Peroutka, administrátor informační portálu čajové kultury. Student Ekonomické fakulty na VŠB-TU v Ostravě.