Čajovňa Dobromila

Javascript is required to view this map.
Ulice:
Javorová 38
Město:
Piešťany
PSČ:
921 01

Čajovňa kde si môžete posedieť alebo poležať pri dobrom čajíku, káve či rôznych dobrotách na jedenie. Deti sa môžu zahrať v detskom kútiku alebo  pri spoločenských hrách. Predaj čajového príslušenstva, čajov, prírodnej kozmetiky a CD.

Otvorené od pondelka do nedele, od 14.00-22.00.Vchod z boku budovy COOP Jednota, strieborne mreže a nápis Dobromila, Vás isto navedú na správnu cestu.)

Tel:
905844136
Prumer
(0 votes)

Zvonku nelákava

Zvonku nelákava komančovská budova, ale vo vnútri krásny priestranný interiér, s príjemným prírodným zariadením a množstvom zákutí, kde sa dá zašiť.

Výber čajov je prekvapivo (na čajovňu v menšom meste) zameraný na kvalitné čaje, hlavne zelené čínske, taiwanské oolongy a japoňáky (výborná fukamushi sencha - odporúčam :-) Majú samozrejme aj ´popularne´ yogi,sahlep,rize,touareg a rozne bylinky. Oceňujem, že v ponuke NEmajú všelijaké aromatizované zelené blbosti a ponuka ovocných je zúžená len na 2 druhy.
Čaká sa trošku dlhšie, ale vobec to nevadí pri takej milej obsluhe a naozaj priateľskej atmosfére.

Držím im palce, nech sa darí a všetkým vrelo odporúčam posedenie pri dobrom čaji.
A dajte si určite palacinky!!!

Ďakujeme, sme radi a

Ďakujeme, sme radi a teší nás, keď je Vám u nás príjemne.
Ponuku sme rozšírili o naše namiešané čaje (Dobromiline pohladenie, Nerifé, Muhajmin a iné), o pár zelených ako sú Ding Gu Da Fang (čaj bohatierov), Mao Jian(pavúčie nôžky) Chum mee (vzácne obočie) Zhu cha (gunpowder alebo perlový čaj) pridali sme nové druhy celozrnných palaciniek a chystáme nové prekvapenia.
V marci alebo apríli začneme s prednáškami a ochutnávkami čajov.
Taktiež prídu na rad rôzne besedy, prednášky, koncerty a iné akcie (ak o niečo alebo niekom dobrom viete, prezraďte nám a určite niečo vynyslíme).

Those news about

Those news about extraordinary cup of hot drink makes me curious the way "to lift my ass and go to see" from Toronto...
Good luck guys...
Pavelx1@forgottenemailaddress