Výprodej

Prodám Krásné Japonské čajové nadobí Tetsubin a Ryoro komplet 6900,. Funkční a v dokonalé kondici

Zahájení akce:
00.00.2007
Konec akce:
00.00.2007

aktuální novinky - obchodcajem.net

Darjeeling Castleton - Čaj

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili na několik novinek a zajímavostí v našem čajovém obchodě:

- předně jsou to výborné čaje z poslední podzimní sklizně z oblasti Nepálu a Darjeelingu. Namátkou například Castleton Moonlight, kterého byly vyrobeny pouhé 4 kilogramy, nebo neméně exkluzivní čaj Gopaldhara Red Thunder. Otestovat jejich kvalitu můžete v čajové degustační soupravě. Nelze také opomenout výtečnou Senchu Sayamakaori Gokuchanin od farmáře pana Joshiaki Hirumy, který se se svými čaji pravidelně umisťuje na čelních příčkách v prestižních čajových soutěžích.

- dále jsme pro Vás vybrali a zlevnili několik zajímavých čajů a jiných produktů. Veškeré zlevněné čaje jsou ve velmi dobré kondici. Nabídka platí do konce ledna nebo do vyprodání zásob.

- a v neposlední řadě bychom Vás rádi informovali, že byla plně obnovena možnost osobního odběru. Už ani Česká pošta Vám nezabrání vychutnat si šálek dobrého čaje.

Úspěšný rok 2014 Vám přeje obchodcajem.net

podzimní slevy na obchodcajem.net

Vážení přátelé a příznivci,

čajv tomto podzimním nečase jsme pro Vás připravili několik zajímavých slev v našem čajovém království. Deštivé odpoledne si tak můžete zpříjemnit například s Orientální kráskou v Yunnanském vydání a zahnat ranní ospalost třeba zeleným čajem An Ji Bai Cha, který je stále ve velmi dobré kondici a za skvělou cenu. Nebo si jen prostě osladit život bio čokoládkou Green Kiss se zeleným čajem. Další výhodné ceny najdete jako obvykle v záložce Akční nabídka!!!

Probarvený podzim Vám přeje obchodcajem.net

Výprodej! Slevy 10% až 40%! - obchodcajem.net

čajVážení přátelé a příznivci,

s očekávaným příchodem čerstvých sklizní je potřeba udělat ve skladu místo na nové čaje. Proto jsme pro Vás připravili výhodnou nabídku vybraných čajů. Ačkoliv uplynul téměř rok od minulé sklizně, čaje jsou ve výborné kondici a máte tak možnost zakoupit skvělé čaje jako Long Jing Shi Feng, Cui Jian, Song Luo, Sikkim Temi, Assam Khongea a další s 15% - 40% slevou.
Dále veškeré japonské konvičky a čaje věhlasné francouzské značky Mariage Frères jsou nyní po omezenou dobu nabízeny s 10% slevou. Vše najdete přehledně uspořádané v kategorii Akční nabídka!!!

 

Brzký konec mrazů přeje Váš obchodcajem.net

Uzavření obchodu s kávou, čajem a jeho inventářem.

V pondělí jsme uzavřeli obchod s kávou a čajem a spoustu nám toho zbylo. V případě zájmu uvítám Vaše vzkazy na emailu Draconia@seznam.cz. K cenám nutno připočítat poštovné (120kč - dobírka) - při platbě na účet předem poštovné dle váhy balíku (55-80kč).

https://picasaweb.google.com/113377039810872354995/DoprodejCajuACajoveho...

Zahájení akce:
00.00.2007
Konec akce:
00.00.2007

Slevy u Tea Mountain

Vážení přátelé,

až o 50% jsme pro vás slevnili čaje z himálajské první sklizně roku 2011.  Také jsme významně ponížili ceny zelených čajů z korejské oblasti Hadong. Při nákupu alespoň tří balení korejských čajů vám zašleme vzorek korejského oolongu jako malou pozornost.

Zahájení akce:
00.00.2007
Konec akce:
00.00.2007

Prodám phuerové koláče 2006-2010

Nabízím k prodeji koláče čaje phuer velmi kvalitní kousky

z čajů jsem šetrně odloupl vzorky pro sebe skutečnou váhu uvádím v závorce.

2010 YS *bulang jie liang* raw 250gr (190 gr) cena u yunnansourcing v roce 2011 25 USD

Výprodej darjeelingských a nepálských čajů na www.teamountain.cz

Vážení přátelé,před příchodem nových čerstvých čajů jsme výrazně zlevnili některé čaje z Darjeelingu a Nepálu. Navštivte naše stránky www.teamountain.cz pro více informací o slevách a také o chystaných novinkách.

Zahájení akce:
00.00.2007
Konec akce:
00.00.2007

Koupím knihu od mistra Lu Yu Klasická kniha o čaji.

Koupím knihu od mistra Lu Yu Klasická kniha o čaji. Pokud někdo knihu má a chtěl by ji prodat nebo ví kde ji koupit ať se ozve na muj email holub6@seznam.cz Díky předem.

Prodám pu-erhy

Dobrý den, rozhodl jsem se podělit o některé věci z mé čajové sbírky. Konkrétně:

Zahájení akce:
00.00.2007
Konec akce:
00.00.2007
Syndikovat obsah