Zápisník uživatele Tomáš Peroutka

Přesun e-čajovny na jiný server

Proběhlo přesunutí webu na vlastní server. Data byly obnoveny ze zálohy dne 24.1.2012, je tedy možné, že se nejnovější obsah ztratil. 

Kam dál?

Zdravím všechny čajovníky a čajovnice. Snad se nikdo nepohorší nad tím, když tu taky něco napíši. Poslední dva roky se mi nedařilo chodit na e-čajovnu za účelem nabytí vědomostí, nýbrž vybití energie. Určitě jste si všimli, že přetrvávající stav není nejlepší a bylo by určitě dobré s tím něco udělat.

Čajový polštář *aktualizováno

Pokud by měl někdo další zájem o takovýto, popřípadě podobný anebo trochu jiný zhlavec, získal jsem podrobnější informace o cenách, velikostech, atd. Předně třeba říci, že každý kus je a bude originál, neb je to domácí patchworková výroba.

Čajová Setkání

Nastražte prosím své oči. Přichystal jsem další službu "Čajová Setkání ", kterou naleznete v horním menu hned za Fotogalerií. Jak již z názvu vyplývá, jedná se o setkávání se s lidmi, čajomilci z masa a kostí a nejen s přezdívky tady na internetu.

Čajová Fotogalerie opět v provozu!

Radostná zpráva pro všechny nedočkavé fotografy. Velká čajová fotogalerie je opět v  provozu, tentokrát s lepší implementací a možnostmi. Vkládat své fotografie můžete hned teď a to prostřednictvím formuláře umístěného v Navigátoru "Přidat Fotoalbum ".

Fotogalerie v článku

Nad tím, jak vkládat fotografie do článků si mnozí dlouho lámali hlavu. Ačkoliv zde existuje návod, zjednodušení bylo potřeba a vážení, dočkali jsme se. Ve formuláři, přes který vkládáme články se nově zobrazuje nové políčko " Úvodní fotografie" a pod  polem pro text nalezneme políčko "Fotogalerie".

Kvalita e-čajovny II.

Toto je má reakce na diskuzi, která se věnovala kvalitě e-čajovny. Objevilo se zde spousty podnětů, které stojí zato, abych na ně reagoval a popřípadě dále realizoval, dojdeme-li nějakému závěru.

Jak skončí všichni Rejpal(ové)

Přátelé, začaly se nám množit případy nesmyslného napadání prodejců čaje a provozovatelů čajoven. Mnohdy komentáře zacházely do krajností, kde se často vynášela lež nejen z profesní, ale také z osobní stránky života.

Testujeme statusy

Přátelé, prosím vás teď o malinkou pomoc :-)
Úplně dole naleznete políčko "Co právě teď popíjí čajovníci" kde je pár záložek a pod tím je zobrazen Váš poslední status.

Vyhodnocení soutěže o pytel čajeSoutěž skončila a nezbývá nic jiného, než vyhlásit vítěze, jenž si následující půlrok zpříjemní výtečným Darjeeling Goomtee Muscatel Valley :-) 

Syndikovat obsah