Bílý jeřáb - únorové novinky

Během tohoto zimního měsíce jsme pro naše návštěvníky připravili celou řadu novinek.

Konečně máme možnost představit naši kolekci puerhů z šesti prapůvodních čajových hor (Six famous tea mountains). Unikátní kolekce zahrnuje čaje z pohoří Gedeng, Youle, Manzhuan, Mangzhi, Mansa a Yibang doplněno o jeden puerh z pohoří Yiwu. Nabízeme možnost koupit tuto kolekci jako malou sadu po 10g nebo velkou po 30g čaje. Doporučujeme přečíst námi uveřejněný článek o této sadě a samozřejmě kolekci vyzkoušet.

Se spožděním, ale o to s pečlivějším výběrem, jsme zařadili do naší nabídky dva černé darjeelingské čaje z podzimní sklizně. Jedná se o Goomtee (FTGFOP-1 china special) AF 09 a Thurbo (FTGFOP-1 clonal tips) AF 09, které nás zaujaly příjemnou chutí za velmi sympatickou cenu. O čaji Thurbo jsme také sepsali krátký článek.

Další novinkou v obchodě je tmavý čínský oolong z oblasti Wuyi – Shui Hsien (Wuyi, Fujian) 2009 a doufáme v brzké rozšíření nabídky (nejen) čínských oolongů.

Tchajwanská čajová cesta se velmi vydařila. Na skladě máme několik desítek vzorků nejen archivních puerhů a oolongů, které ochutnáme (některé i při veřejných degustacích) a ty nejzajímavěší zařadíme do naší nabídky. Opět se máme všichni na co těšit!

 
Bílý jeřáb
Obrázek uživatele Jirka

Oprav si odkazy v

Oprav si odkazy v příspěvku ;-)

Aj, díky! opraveno :)

Aj, díky! opraveno :)